Trustee Plus — криптогамнець з банківською карткою

Загалом Trustee Plus — це українська платформа для цифрових фінансів, яка пропонує повний спектр послуг, пов’язаних з криптовалютою. Ці послуги включають купівлю, продаж та обмін криптовалют, а також інструменти для управління та зберігання цифрових активів.

В рамках платформи існує Trustee Card — це криптовалютна картка, яка дозволяє користувачам витрачати свої криптовалютні кошти в торговельних точках, які приймають картки Mastercard. Цю картку можна під’єднати до Apple Pay та Google Pay для зручних безконтактних платежів.

Trustee Wallet — на додаток до своєї обмінної платформи, Trustee Plus також надає спеціальний криптогаманець для безпечного зберігання цифрових активів. Цей гаманець підтримує широкий спектр криптовалют і токенів, а також дозволяє користувачам купувати криптовалюту безпосередньо у додатку, та за допомогою банківських карток.

Встановити додаток Trustee Plus та отримати подарунок від Trustee — реєстрація!

Trustee Plus — повний огляд

Реєстрація

Дуже зручна. Звантажив додаток для Apple Store або Google Play, та пройшов швидко реєстрацію. Додаток не тупить, все зрозуміло, і так, дані треба надавати правдиво. Також додаток потребує KYC, це коли ви завантажуєте документи та є верифікація обличчя. Але це вже доволі повсякденні операції в криптосвіті.

Без KYC не можна буде користуватися карткою та зробити депозит.

Користування

Для тих, хто вже користувався будь-яким криптогаманцем, інтерфейс Trustee Plus виглядає дуже зрозумілим, простим і не перевантаженим. Приємно, якщо чесно.

Додаток має 4 екрани (гаманець, ринок, картка, реферальна програма):

Гаманець

На цій вкладинці твій криптогаманець, де одразу видно яка є крипта, скільки це у доларах (можна змінити на іншу валюту в налаштуваннях). Кольором відмічено чи зросла, чи впала крипта щодо останнього вашого входу.

Ринок

Ранок криптанів завжди починається з огляду крипторинку: що впало, що виросло. Тут зроблено зручно, де можна побачити вкладки ТОП ЗРОСТАННЯ та ТОП ПАДІННЯ, щоб одразу побачити переможців та лузерів.

Карта

Реферальна програма

Ви можете запрошувати своїх друзів та родичів у світ крипти через Трасті. Будете отримувати нагороду у вигляді 45% від комісій, що вони платитимуть при обміні валют та користуванні карткою.

Безпека

  • можна встановити PIN-код, це як пароль.
  • двоетапна перевірка – дозволяє ввімкнути перевірку по будь-якій операції через емейл або Google Autentificator, це зручно і безпечно.
  • далі налаштування коли саме треба перевірки, також дуже зручно.

Я не побачив де можна було б зберегти сід-фразу, тому написав у підтримку (мені відповіли буквально за 30 секунд).

Що це означає? Що Трасті Плюс буде зберігати та керувати вашими приватними ключами від вашого імені. Мається на увазі, що ініціатор операції все одно ви. В цілому це ок і трошки полегшую знайомство з криптою та страхує на випадок якщо телефон загубиться або зміниться, або сід-фразу ви забули або не зберегли.

Зауважу, що це не погано, і не добре. Просто ось так працюю кастодіальні гаманці. Некастодіальні – мають сід-фразу, і відповідальність по грошах виключно на вас.

Резюмуючи, норм рішення. Тим більше я майже впевнений, все так, через роботу з карткою.

Trustee Plus відгуки

Перший раз, коли я познайомився з довіреною організацією, це було на ринку, коли хлопець поруч зі мною розплачувався незнайомою мені карткою, йому прийшло повідомлення про списання коштів, я побачив, що там є крипта, мені стало цікаво. Розрахувавшись, він пішов до виходу. Я швидко розрахувався за товар, який взяв, і наздогнав його. ми познайомилися, він розповів мені про цей додаток і з того моменту у нас міцні дружні стосунки і ми разом беремо участь у різних дропах і акціях в криптовалюті.

Architect_n1

Простий і зручний спосіб здійснювати платежі за допомогою вашого криптовалютного балансу.

maGz1313

Once I registered get bonus, then used that bonus for donation. All working fine and fast.

Daddy

Мої особисті відгуки від користування Trustee Plus

Після реєстрації я отримав невеликий грошовий подарунок – 10 грн 🙂

Це приємно, але цю ж суму треба оплатити за доставку карти. Чисто з маркетингу було б цікавіше 100 грн, але то на розсуд розробників.

Що робити якщо щось трапилося

Пишіть в підтримку: contact@trusteeglobal.com

Крипто Олег
Крипто Олег

Цікавлюся криптою з дитинства, купив на всі свої біткоїни піцу, ще коли це не стало мейнстримом. Інвестую в ефір та дрони. Ділюся своїм крипто-досвідом у Телеграм. Не фінансові поради. Бережіть себе та свої фінанси. Донатьте на ЗСУ.

Статті: 18