Як заробляти на ByBit без ризику

ByBit – одна з топових криптобірж, що завоювала довіру багатьох українських трейдерів. Ця платформа пропонує широкий спектр можливостей для заробітку, від консервативних до високоризикових стратегій. Ваш прибуток на ByBit залежить від кількох факторів: початкового капіталу, обраної стратегії, ринкових умов та, звісно, трохи удачі. У цій статті ми розкриємо секрети ефективного заробітку на ByBit практично без ризику.

Ризик лише в тому, що ви довіряєте свої кошти криптобіржі ByBit.

Також про заробіток на крипті пишу в Телеграм: Crypto 0leg.
Пишу лише те, що роблю сам. Підписуйся!

Щоб розпочати заробляти на ByBit, знадобиться створити обліковий запис на ByBit та пройти процедуру верифікації (KYC). Це дещо зменшує анонімність, але є необхідним кроком для повноцінного використання платформи та механізмів, які будемо використовувати для заробітку. Якщо ви ще не маєте акаунту на ByBit, саме час зареєструватися. Використовуйте реферальне посилання, щоб отримати ексклюзивні бонуси та знижені комісії.

В цій статті ми розглянемо різні методи заробітку на ByBit. Важливо розуміти пряму залежність між ризиком та потенційним прибутком: чим вищий ризик, тим більший можливий заробіток, і навпаки. Ми рекомендуємо новачкам починати з менш ризикових стратегій, поступово переходячи до більш складних у міру набуття досвіду та впевненості.

Як заробляти на Байбіт (практично) без ризику

Ще раз, ризик лише в тому, що ви користуєтесь криптовалютами та довіряєте свої кошти ByBit.

Launchpool

ByBit Launchpad – це інноваційна платформа для представлення нових крипто-проєктів широкій аудиторії. Коли перспективний токен готується до лістингу на ByBit, команда проєкту може використати Launchpad для підвищення visibility та залучення інтересу користувачів.

Як це працює? Учасники ByBit отримують можливість “застейкати” (тобто зафіксувати на певний термін) свої активи — зазвичай це:

 • монета проєкту, ланчпул якї відбувається,
 • або монета $MNT або
 • стейблкоїн $USDT,

на період 3-7 днів — у відповідь ви (як учасники проєкту) отримаєте монети нового проєкту пропорційно до розміру та тривалості свого стейкінгу на біржі.

Наприклад, якщо новий проєкт PIRAT запускається через ByBit Launchpad, ви можете застейкати $PIRAT, $MNT або $USDT на 3 дні період. Можна стейкати одночасно в усіх трьох монетах, що збільшить нагороду. Протягом 3 днів ви будете автоматично отримувати монети. Кількість монет залежить від учасників, які беруть участь, та від відсотка.

На прикладі нижче,

 • якщо стейкаємо в монеті проєкту (на прикладі монета $PIRATE) — 960% річних отримаєте в розмірі від вашого депозиту монеті проєкту за ту кількість днів, за якої стейкаєте.
 • якщо стейкаєш в монеті $MNT – 76%
 • якщо стейкаєш в монеті $USDT – 58%

Простими словами, стейкаючи монету проєкту ви будете мати більший дохід, але монета може подешевшати, через це ви отримаєте менше, також тримати невідому монету – це ризик. Тому такий високий відсоток. І напроти – якщо вкладати в USDT, то це win-win історія: ви не втрачаєте, бо як було 2000 USDT (максимальна сума депозиту) так і залишиться, а монети продасте по ринковій ціні. В кожному разі ви в плюсі.

Ще раз скорочено як роблю я:

 • Зареєструватися на Байбіт.
 • Завести через p2p на Байбіт 100-2000 USDT (я стейкаю 2000 USDT).
 • Зареєструватися в Лаунчпул в розділі Launchpool на Байбіт
 • Застейкати одним з перших свої кошти (це важливо)
 • Чекати 3-4 дні
 • В цей час нова монета вже буде накопичуватись на твоєму балансі
 • Дочекатися коли вона почне торгуватися на ByBit — продати її

Все дійсно легко і практично без ризику.

Так можна заробити 20-200 доларів. Більше в мене поки не вдавалось. Про всі Ланчпули на Байбіт, я заздалегідь оголошую в телеграм-каналі.

Launchpool на ByBit прямо зараз

Наприклад, прямо зараз відбувається черговий Ланчпул монети $MOCA.

Про це я писав в Телеграмі заздалегідь. Тут я заніс 2000 $USDT на 7 днів. Трохи згодом напишу скільки заробив. Пул триває 7 днів. Ще не пізно доєднатися.

Закінчиться він 18 липня. Так що, якщо читаєте про це після, то вже будете бачити скільки я заробив та зможете оцінити спосіб такого заробляння на ByBit.

Launchpad

Launchpad на ByBit – це унікальний механізм представлення нових криптопроєктів. Цей спосіб виведення нової монети в ринок дуже цікава і схожа з IDO. В момент проведення Launchpad біржа надає користувачам можливість придбати ці токени за привабливою ціною. Після виходу монету, можна продати ці монети, часто це буває x2-x5 на витрачений депозит.

Приклад такого проєкту та умов на скрині нижче.

Суть така:

 • Ви стейкаєте (депозитите) 100 USDT.
 • За це ви отримуєте лотерейний білет, причому різними активностями можна збільшити кількість білетів (про це читайте додатково в умовах до кожного Ланчападу)
 • Очікуєте кілька днів
 • Далі йде розіграш серед тих, хто все правильно зробив
 • На тих акаунтах, що виграли, автоматично купується монет проєкту на 20 доларів з застейканих 100, решта грошей повертають (80 USDT)
 • Тепер можна продати отримані монети (зазвичай, це легкі x2-3 до $20, може бути як менше, так і більше)
 • Якщо не виграли, то 100 USDT повертається на баланс

Який може бути ризик? Загалом, тільки той, що монета після виходу на ринок може вартувати менше ніж ви купили, але таке трапляється дуже не часто. Якщо так трапилося, можна притримати ці монети та продати їх пізніше, якщо є умови до подорожчання монети (для цього треба ретельно вивчати проєкт)

IDO WEB3

Ще одна цікава активність, але може бути трохи складна, тому що тут треба працювати з додатковим гаманцем WEB3 Bybit. Для того, щоб отримати цей гаманець, то спочатку треба зареєструватися на біржі ByBit, а потім перейти до вкладки WEB3, по якій створити гаманець. Дивись на скрін:

Тепер щодо активності.

Крипто Олег
Крипто Олег

Цікавлюся криптовалютою з дитинства, купив на всі свої біткоїни піцу, ще коли це не було мейнстримом. Інвестую в ефір та дрони. Ділюся своїм крипто-досвідом у Телеграм. Даю не фінансові поради. Бережіть себе та свої фінанси. Донатьте на ЗСУ! Переможемо.

Статті: 25