Як заробляти на Binance без ризику й з ризиком — усі способи

Почати треба з того, що криптовалютна біржа Binance є найбільшою і, на мою думку, найбезпечнішою с усіх кращих криптобірж, що ми користуємось в Україні. У самому Binance є чисельні способи, щоб заробити гроші, ризиковані та ні. А от скільки заробити на крипті – залежить від вас, вашої вдачі, депозиту та поведінки крипторинку. Прочитавши цю статтю ти точно знатимеш як заробляти на Бінансі.

Також про все це пишу в Телеграм: Crypto 0leg. Пишу лише те, що роблю сам. Підписуйся!

Для того, щоб почати заробляти на Binance, треба мати там акаунт та пройти KYC (показати документи, так, на жаль це не дуже анонімно). Якщо ви не маєте акаунт на Бінансі, зареєструйтесь — посилання на реєстрацію, за якої ви отримаєте багато подарунків та понижені комісії на біржі.

Тепер переходжу безпосередньо до заробітку на Binance. І ще одне, треба зрозуміти, щоб чим більше ризик – тим більше заробіток, чим нижче ризик, тим заробітку менше. Але я пропоную починати з безризикових дій і далі вже до більш ризикових.

Як заробляти на Бінансі без ризику

Megadrop

Мегадроп – це нова активність на Бінанс, яка з’явилася 27 квітня 2024 року. Якщо коротко, це про стейкінг (депозит) $BNB (нативної монети біржі) на певний період (30-120 днів), виконання завдань (поки що, зазвичай одне просте) та отримання за все це – монет проєкту, який зараз бере участь у Megadrop. Ось на зараз це LISTA.

Умови Megadrop на Бінанс

Давай конкретно, що треба мінімально?

 • Зареєструватися на Бінансі.
 • Завести через p2p на Бінанс 100 USDT (беру з гаком).
 • Купити 0.11 $BNB (ми купили трохи більше, бо треба буде трохи на комісію)
 • Зареєструватися в Megadrop в розділі Mrgadrop
 • Застейкати 0.1 $BNB (це мінімальний об’єм, але чим більше, тим краще, бо тим більше балів, а чим більше балів, тим більше монет тобі дадуть)
 • Виконати завдання (квест, кожен раз різний) у будь-який час до завершення акції
 • Зробити перевірку завдання (щоб “горіло” зеленим як на скріншоті)
 • Дочекатися закінчення Megadrop
 • Отримати монети
 • Дочекатися коли отримані монети будуть торгуватися на біржі
 • Ви можете продати монети одразу або зачекати

З першого погляду здається, що це щось дуже складне, але я знаю людей без досвіду, в яких все вийшло, може не з першого разу і з певними запитаннями, але вийшло. Розглядайте такі рухи, як спосіб вивчити нове, як спосіб дізнатися про крипту, як спосіб отримати досвід перший у крипті.

Скільки можна заробити? Небагато. Особливо з малою сумою. Скажімо, це може бути $5 або $10 в кращому. Але нагадаю про досвід, про більший бюджет на стейкінг, та безризиковість.

Особисто я беру участь у всіх Мегадропах. У заробітку на Binance, це один з найбезпечніших варіантів.

Launchpool

Launchpool (далі Лаунчпул) — це дія, коли якась монета листиться (хоче з’явитися) на біржі Бінанс, і щоб про неї дізналося якмога більше людей, відбувається така процедура як Лаунчупл, де власники нової монети роздають свою монету за стейкінг ваших грошей. на Біржі.

Давай ще раз, Лаунчул – це подія, протягом якої треба на кілька днів 3-4 зафіксувати (застейкати, задепозити) певну суму грошей у $BNB або $FDUSD (зараз так, далі може щось змінитися, я оновлю). Поки гроші в стейку (стейкати можна одразу в обидва пули, BNB та FDUSD), вам буде нараховуватись інша монета (яка бере участь у Лаунчпулі), наприклад — $IO.

Фарм IO монети

Що треба робити?

 • Зареєструватися на Бінансі.
 • Завести через p2p на Бінанс 1000+ USDT (можна менше, але краще більше).
 • Купити $BNB або $FDUSD
 • Зареєструватися в Лаунчпул в розділі Launchpool
 • Застейкати одним з перших свої кошти
 • Чекати 3-4 дні
 • Забрати нову монету
 • Дочекатися коли вона почне торгуватися на Binance — продати її

Ось приклад результати нещодавнього Лаунчпулу, стейкалося 4000 FDUSD та 0,5 BNB, зароблено $21 (якщо б продав пізніше – заробив би $32). Небагато, так, але копійочка до копійочки. Також дуже залежить від проєкту, і заздалегідь про це не дізнаєшся. Просто раджу брати участь у всіх, це дія без ризику (практично).

Зароблене при продажу монети IO

Binance Launchpad

Launchpad (далі Лаунчпад) — це дія, коли якась монета листиться (хоче з’явитися) на біржі Бінанс, і щоб про неї дізналося якмога більше людей, відбувається така процедура як Лаунчпад, де власники нової монети продають свою монету по дешевій ціні (нижче за майбутню ринкову ціну) за стейкінг ваших BNB на Біржі. Останній раз проводилася рік тому, чомусь зараз цей формат не працює.

Але суть така:

 • Ви стейкаєте певну кількість BNB (тут конкретне число буде, наприклад, 0.5)
 • За це ви отримуєте лотерейний квиток
 • Далі йде розіграш серед тих, хто все правильно зробив (можуть бути додаткові завдання)
 • Якісь квитки виграють (цим повертають мінусом тих, на яку купується нова монета), якісь ні (цим повертають всі гроші)
 • Якщо виграли, то на 0.1 BNB викупаєте свою частку нової монети, решта $BNB повертається на баланс
 • Далі монета з’являється на біржі
 • Продаєте монету

Зазвичай, це помноження х2-х10 до цих 0.1 BNB, на яку ви купили цих монет. Але такий спосіб заробити прекрасно працює на іншій біржі – ByBit, тож раджу звернути увагу.

Вчися та заробляй

По суті, це розділ на Бінанс, де біржа навчає крипті. І ось, час від часу, вона проводить вікторину, і якщо правильно на все відповісти, можна отримати монету. Тут взагалі все безоплатно.

Вчися та заробляй початок
Вчися та заробляй. на прикладі монети DODO
Вчися та заробляй - запитання по DODO
Вчися та заробляй — приклад нагороди

Зараз, наприклад, є навчання по монеті $DODO. Можна пройти навчання, а потім вікторину, але ж все це для зареєстрованих користувачів.

Також на скрині видно результат одного з моїх навчань, де я отримав 0.1 $CYBER (це біля $1). Так, це небагато, але ж це буквально безоплатно, та потроху-потроху і буде океан крипти.

Binance Earn

По суті, це депозити в криптовалютах під різні відсотки. Чим вище відсоток, тим більш волатильна монета — може впасти в ціні, або збільшитись.

Але, як можна побачити, є доволі гарні відсотки для отримання прибутку, у стейблокінах.

$USDC під 7% — непогано. Але гарно читайте умови.

Binance Earn

Як заробляти на Бінансі з середнім ризиком

Холдинг криптовалюти

Купив монету дешевше – продав дорожче через кілька років.

Зараз це може бути ефір або біткойн, якщо говорити в довгостроковий період.

Або інші монети, якщо говорити про короткий строк.

Ризик в тому, що монета може не дожити або виявиться скамом.

Спотова торгівля на Binance

Також, все просто. Купуємо на ямках, продаємо на гірках. Стратегія проста як двері.

Якщо ти хочеш одразу інвестувати велику суму в якусь монету, не раджу цього робити, спочатку треба вивчити ринок. Інвестування у будь-яку монету – є ризиком. Бо для того, щоб отримати прибуток, треба, щоб монета зростала у вартості від початкової купівлі. Але саме цього гарантувати не можна.

Спотова торгівля на Binance

Тому раджу спочатку вивчати ринок. Для цього треба бути в контексті: читай, дивись різних блогерів, цікався новинами крипти, дивись що роблять інші (що роблю я, я пишу у своєму Телеграм-каналі, виключно практичні свої дії та думки, підписуйся).

Якщо нічого з цього не хочеться робити, то купуй (не фінансова порада) біткойн, ефір, солану. Це ті криптовалюти, що є відносно стабільними (хоча про Solana пару років тому, складно було так казати).

Торгові боти

Пізніше.

Web3 Airdrop

Пізніше.

Як заробляти на Binance з великим ризиком, але багато (але можна втратити все)

Торгівля на ф’ючах або ф’ючерсна торгівля

Ризикова торгівля.

По суті, це про намагання передбачити по певній крипто-парі: піде вверх чи вниз курс. Якщо вгадали – багато заробили, якщо не вгадали, втратили частку депозиту. Якщо не вгадали багато — втратили все. До цього треба відноситися дуже обережно. А краще взагалі не займатися цим.

На цьому вважаю можна завершувати перелік способів заробити на Binance, причому ще є багато способів, але на мою думку, саме ці дозволяють практично безризиково (якщо не сказав інакше) збільшувати депозит у крипті.

Крипто Олег
Крипто Олег

Цікавлюся криптовалютою з дитинства, купив на всі свої біткоїни піцу, ще коли це не було мейнстримом. Інвестую в ефір та дрони. Ділюся своїм крипто-досвідом у Телеграм. Даю не фінансові поради. Бережіть себе та свої фінанси. Донатьте на ЗСУ! Переможемо.

Статті: 25