Як знаходити токени з великим потенціалом у 2024 — посібник

Справедливі запуски з низькою ринковою капіталізацією стали новою метою у 2024 на ринку криптовалют. $SFD, $AVB, $WORK, $UNIT та багато інших монет використовували ту ж саму стратегію виходу на ринок, що призвело до збільшення прибутку ранніх інвесторів у понад 200 разів.

Ось посібник, який допоможе вам виявити такі можливості

Знаходимо токени з великим потенціалом

Справедливі запуски — це нова стратегія, яка дозволяє протоколам отримати початковий капітал шляхом торгівлі та комісій, а не класичних моделей збору коштів.

Ідея полягає в тому, щоб запустити токен з дуже низькою ринковою капіталізацією ($50 тис. – $100 тис.) і дозволити ринку самому визначити ціну.

Як наслідок, ринкова капіталізація цих протоколів (монет) стрімко зростає до відповідної ринкової оцінки.

Трейдери отримують дохід від торгівлі, а протоколи залучають перших користувачів і необхідний капітал для підтримки свого зростання і розширення.

Усі у виграші.

Очевидно, що зі 100 протоколів, які стверджують, що мають чесний запуск, 95 є шахрайством. Тому проведення ретельної перевірки має вирішальне значення.

Цей процес не обмежується аналізом контракту на токен і перевіркою заблокованої ліквідності; диявол ховається в деталях.

Аналіз перед випуском токенів

В ідеалі, проєкт повинен продемонструвати певний розвиток і активність перед тим, як випустити токен.

Мінімальний пакет має містити:

  • Робочий вебсайт
  • Документація
  • Активні соціальні мережі (Twitter плюс Telegram або Discord)

Дуже важливо оцінити прозорість комунікації, описів продуктів і дорожніх карт.

Якщо весь контент нового протоколу обертається виключно навколо його токена, це може бути серйозним тривожним сигналом.

Хто з лідерів думок підтримує протокол

По-друге, зверніть увагу на те, хто слідує протоколу, який вас цікавить. Багато лідерів думок та аналітиків ніколи не втрачають можливості долучитися до цікавих проєктів на ранній стадії.

Отже, якщо ви бачите, що лідер думок за яким стежите стежить за акаунтом X проєкту, це позитивний знак.

Рекомендую користуватися проєктом Twitter Score, який займається тим, що як раз слідкує за тим, хто за ким слідкує у Твітері: https://twitterscore.io/

Але важливо не тільки “слідкування”, а певні дії.

Інші приклади корисних сервісів з дослідження Твітеру: сервіси соціальної аналітики – Moni Discover від @getmoni_io та @TweetScout_io виявляються дуже корисними.

Крім того, ці інструменти також допоможуть вам знайти деякі протоколи на ранніх стадіях, які варто дослідити.

Продукт і стратегія виходу на ринок

По-третє, сам продукт і стратегія виходу на ринок є вирішальними факторами.

$AVB скористався ажіотажем навколо Avalanche і позиціонував себе як перший торговий бот, що підтримує цю мережу. Це слугує чудовим прикладом сильної відповідності між продуктом і ринком.

Насправді багато чесних запусків ініціюють розробники торгових ботів. Причина досить проста: Створювати торгових ботів відносно швидко і легко (що було продемонстровано під час бот-літа, коли раптово з’явилися численні торгові боти).

Інші проєкти можуть працювати над чимось більш складним.

У деяких випадках прийнятно, якщо продукт ще не працює до запуску токена. Однак в таких ситуаціях дуже важливо зосередитися на документації та ініціативах, що передують запуску мережі. Вивчайте і як то кажуть DYOR.

Хорошим прикладом тут є @readme_media. Я приєднався до проєкту в якості амбасадора, і є кілька причин, чому я погодився:

  • Є макети продуктів
  • Платний маркетинг починається до запуску токена
  • Чіткий вихід на ринок з монетизацією $READ для творців на X

Якщо протокол готовий платити лідерам думок у стейблкоінах перед випуском токена й отриманням доходу від зборів, це свідчить про те, що вони навряд чи будуть займатися перетягуванням ковдри або шахрайством з виходом.

Тому відстежувати коштовні згадки – корисно.

Примітка: Readme наразі перебуває у стелс-режимі і планує почати просування цього тижня. Пізніше я напишу окрему тему, щоб пояснити, чому це може бути чудовою можливістю як для творців контенту, так і для любителів монет.

І останнє, але, безумовно, не менш важливе:

Контракт токена

Якщо протокол має на меті сприяти прозорості, то перед створенням пари вони випустять контракт для ознайомлення спільноти. В ідеалі, це має бути стандартний контракт з комісією на купівлю/продаж.

Чорні та білі списки зазвичай використовуються для чесного запуску токенів, але вони можуть бути як корисними, так і проблематичними.

З одного боку, чорний список ботів може забезпечити захист від снайперів. Однак, з іншого боку, будь-яка адреса може бути вручну позначена як бот.

Більшість автоматизованих засобів перевірки вразливостей не здатні забезпечити всебічний аналіз.

Тому я пропоную скопіювати й вставити контракт в ChatGPT і попросити його пояснити потенційні уразливості простою мовою. Це дасть вам більш глибоке розуміння.

Зазвичай, після випуску токена (якщо вам пощастило знайти законний протокол, а не шахрайський), проєкти починають реінвестувати доходи від торгового податку в платний маркетинг.

А якщо це супроводжується якимись цікавими утилітами для токенів, то ще краще.

Я щиро сподіваюся, що ця стаття була для вас корисною, і закликаю вас включити деякі з моїх рекомендацій у вашу систему полювання за запуском нових монет.

Переклав Крипто Олег, оригінальний пост.

Крипто Олег
Крипто Олег

Цікавлюся криптою з дитинства, купив на всі свої біткоїни піцу, ще коли це не стало мейнстримом. Інвестую в ефір та дрони. Ділюся своїм крипто-досвідом у Телеграм. Не фінансові поради. Бережіть себе та свої фінанси. Донатьте на ЗСУ.

Статті: 18