Блокування акаунтів Binance прямо зараз – та за шо?

Пройшла хвиля новин про те що Binance блокує акаунти. Причому назавжди. І чомусь це зараз сталося в більшості з акаунтами українців.

Спробував з’ясувати в чому річ.

Пряма мова Binance на 1 березня

В Binance ми розуміємо, що блокування акаунтів може бути неприємним для користувачів. Наразі жодних окремих дій щодо користувачів в Україні не вживається. Зі свого боку ми докладаємо всіх зусиль для оперативного розгляду та перевірки кожного конкретного випадку, а наші команди активно працюють із користувачами, які зіткнулися із цим фактом. 

Як централізована біржа, ми дотримуємося принципу захищеності коштів наших користувачів і завжди залишаємось у тісній співпраці з регулюючими та правоохоронними органами. Наше завдання – дотриматися місцевих, державних законів, щоб гарантувати відповідність усім необхідним вимогам.

У різних юрисдикціях у світі діють суворі регулятивні норми. Ці норми обов’язкові до дотримання як криптобіржами, так і правоохоронними органами. Один із найпоширеніших інструментів, яким користуються правоохоронні органи, — це тимчасове блокування акаунтів. Це міра, яка застосовується у випадках, коли з деяких причин вважається, що акаунт може порушувати наші Умови користування.

Важливо розуміти, що правоохоронним органам часто доводиться заморожувати кілька акаунтів, щоб визначити, які з них беруть участь чи не беруть участь у їхньому розслідуванні. На жаль, це означає, що ці розслідування часто можуть тимчасово торкнутися невинних користувачів.

✅Binance ставить безпеку своїх клієнтів на перше місце, і ми продовжуємо інвестувати в кращих людей і найкращі технології на ринку, щоб не відставати від екосистеми, що постійно змінюється.

Ми також хочемо нагадати, що відповідальність за керування своїми криптоактивами лежить і на користувачах. Тому вкрай важливо знати, куди користувачі надсилають свої кошти і звідки їх отримують.

Ми продовжимо впроваджувати заходи захисту наших користувачів від зловмисників, та розширювати наші можливості для проведення розслідувань та оцінки загроз.

👉Дізнатися про можливі причини блокування акаунту та про те, як користувачі можуть його розблокувати можна у нашому блозі

Чи дійсно блокують і за що?

Дійсно.

Блокують за операції з обмінниками. Зазвичай це про обміни через обмінні пункти типу bestchange. Причому навіть якщо це було рік або навіть більше назад, чомусь блокують. Так, дають певний час на виведення активів, а потім блокують, назавжди. Будемо слідкувати.

Коментар колишнього топ-менеджера Binance, Гліба Костарева

  1. Біржі регулярно оновлюють правила, за якими працюють їхні системи безпеки. Іноді після оновлення тригерів відбуваються блокування за окремими акаунтами. Потім у ручному режимі служба підтримки починає аналізувати кожен випадок, щоб з’ясувати причини блокування.
  2. Якщо блокування виявилося масовим, формується список зачеплених акаунтів для внутрішнього розслідування.
  3. Іноді правоохоронні органи можуть звернутися до бірж із запитом про заморожування акаунтів у рамках кримінального розслідування.
  4. Якщо ваш кейс нестандартний, він може опинитися в довгій черзі на ручний розгляд у фахівця з комплаєнсу, де вже налічується сотня подібних справ. І тут ви можете опинитися в жерлі бюрократії. У таких ситуаціях варто періодично нагадувати про себе службі підтримки або співробітникам бірж.
  5. Для топових бірж немає вигоди в бані користувачів.
  6. Величезна частина блокувань пов’язана з Garantex.
Крипто Олег
Крипто Олег

Цікавлюся криптою з дитинства, купив на всі свої біткоїни піцу, ще коли це не стало мейнстримом. Інвестую в ефір та дрони. Ділюся своїм крипто-досвідом у Телеграм. Не фінансові поради. Бережіть себе та свої фінанси. Донатьте на ЗСУ.

Статті: 18