Фарм токенів $HOT у гаманці Near Wallet

Вже в цьому році, 31 січня розробники Near вийшли з цікавою пропозицією — мати власний гаманець у Телеграм на Near. Це повністю ланцюговий гаманець, повністю некастодіальний та в середині кожного телеграм акаунта. Центральним елементом нової екосистеми буде токен $HOT, який можна буде фармити (вже можна). $HOT будуть роздаватися першим користувачам (і досі роздають, ще можна встигнути), щоб почати майнінг просто створіть обліковий запис у телеграм!

NEAR Wallet що це

NEAR Wallet – це електронний гаманець для криптовалюти, який працює на NEAR Protocol. NEAR Protocol є блокчейн-платформою, яка призначена для розробки децентралізованих додатків (DApps) і смарт-контрактів. NEAR Wallet дозволяє користувачам зберігати, відправляти та отримувати токени NEAR (а також інші монети, які підтримують NEAR Protocol), а також взаємодіяти з додатками, побудованими на цій платформі.

NEAR Wallet використовує Телеграм як оболонку на якій будується уся інфраструктура. За допомогою NEAR Wallet користувачі можуть контролювати свої активи на мережі NEAR, використовувати різні сервіси та взаємодіяти з додатками, які використовують цей блокчейн. Гаманець може бути онлайн, офлайн або ж може бути інтегрований у різноманітні платформи та додатки, що підтримують NEAR Protocol.

Нагадую, що NEAR зараз [crypto_cur_date] торгується за $[crypto_currency ticker_1=”NEAR” ticker_2=”USD”] та капіталізація складає 4 млрд доларів, та входить в топ-30 крипто проєктів по капіталізації. Короче кажучи, не скам. Більше того, 31 січня 2024 вони знов зібрали $607 млн. інвестицій, тому точно варто доєднатися. 

Що отримаємо за фарм $HOT

Токени $HOT.

Яка їх вартість наразі невідома, але враховуючи, що вкладення майже нульові, що по грошах, що по часу, не варто пропускати цей проєкт. Бачив, як деякі криптани фармили через веб-телеграм кілька акаунтів.

Як зареєструватися і що робити далі

Щоб почати фармити $HOT треба створити Near Wallet.

  1. Створюємо акаунт у Телеграмі за посиланням
  2. Обов’язково зберігаємо Сід фразу, можна навіть 2 двох містах. Сід-фраза допоможе отримати доступ до вашого гаманця, якщо ви поміняєте телефон тощо.
  3. Збираємо (claim) токени та прокачуємо предмети (швидкість майнінгу токенів, як часто можна збирати токени). Прокачування відбувається виключно за токени $HOT.
  4. Виконуємо різні завдання. Вони трохи допоможуть в розвитку акаунта.
  5. Запрошуйте друзів, будете отримувати 20% від заробленого друзями, та 5% від друзів друзів.

Це базована база, як то кажуть. Що далі?

Село і хатки

Далі з’явилися села (village). При приєднанні до села, ви будете отримувати додатково 5% токенів $HOT, але вони будуть перераховуватись у казну села. Голова сільради (тобто Голова Села) зможе їх розподіляти за своїми бажаннями. Бачив, що де-не-де розігрують щось, але загалом поки не зрозуміло нащо вступати в село.

Монетизація $HOT – скриньки

Була вже одна роздача скриньок. Це коли в певний час, за аносами можна слідкувати тут, можна купити за $HOT одну з трьох скриньок: за 0.1, за 1 або за 5 $HOT. Всередині USDT, NEAR та інша крипта. Це вже цікаво, бо отримуєш зрозумілі кошти безкоштовно.

Скринька, яку можна купити за $HOT

Плани проєкту $HOT

Оновлено: [crypto_cur_date]

HOT Pad - продовження проєкту NEAR Wallet

Подейкують, що можна буде застейкати токени $HOT, щоб своєю чергою отримати $UWON.

Застейкати токени $HOT, щоб своєю чергою отримати $UWON

Поки що це лише анонси, будемо слідкувати. Буду оновлювати статтю.

Крипто Олег
Крипто Олег

Цікавлюся криптою з дитинства, купив на всі свої біткоїни піцу, ще коли це не стало мейнстримом. Інвестую в ефір та дрони. Ділюся своїм крипто-досвідом у Телеграм. Не фінансові поради. Бережіть себе та свої фінанси. Донатьте на ЗСУ.

Статті: 18