Hamster Kombat — фарм хомяків та скорий єйрдроп

Трохи з запізненням розповідаю про ще один проєкт, який просто зобов’язаний нагодувати (планують airdrop влітку цього року) — Hamster Kombat. Hamster Kombat — це ще одна тапалка типу $Notcoin, де потрібно тапати, щоб видобувати золото (монети), прокачувати різні “шахти” щоб заробляти більше монет у пасиві, та кожні чотири години збирати золото, що фармиться автоматично.

Спочатку зареєструйся в Hamster Kombat, а потім вже читай далі.

І одразу велика важлива порада!

Винагорода буде нараховуватися  зважаючи на за  кількість монет які видобуваються за годину!

Ось про цей показник мова:

Опис гри

У крипто-грі Hamster Kombat ви є власником біржі, а ще хом’яком. Головне завдання в грі – заробляти золото. За золото прокачувати свою біржу, щоб вона присносила тобі ще більше золота. І треба ще зауважити, що тапати по екрану постійно немає необхідності, можна зосередитися виключно на прокачці біржі, щоб вона приносила пристойний пасивний дохід.

Ось так виглядає перша і головна сторінка гри Hamster Kombat

Hamster Kombat зовнішній вигляд

Швиденько пройдемося по пунктах (зверху вниз):

 • Earn per Tap – кількість золота, що я зароблю за одне тапання. Можна збільшувати у розділі “Boost”
 • Золота (коінів) до наступного рівня. Всього 9 рівнів. Кожен наступний досягається загальним об’ємом коштів на рахунку. Гроші не згоряють, а просто переходиш на наступний рівень. Рівень дає цифру рівня та +1 до тапання.
 • Profit per Hour – кількість золота за годину. Тут має бути як можна більше ціфра, саме ця цифра головна при визначенні нагород в майбутньому (зі слів розробників).
 • Блакитний круг з Хом’яком – територія тапання.
 • 6500 – енергії. 1 енергія = 1 тапанню. Енергія з часом відновлюється.
 • Boost – можна збільшити кількість енергії, золота при тапанні, а також 6 раз на день миттєво перезаряджати банку з енергією.
 • По розділах продуйся окремо.

Exchange

Посилання на головний екран. Біржу можна змінити в налаштуваннях – верхній правий кут – лого Бінгх. Можна обрати будь-яку з найкращих бірж. Але з BingX є якась домовленість з Хамстером, тому використовую її, можливо за це буде якийсь множник. Там також можна вказати реферальне посилання з біржі, якщо ви ще не зареєстровані там, можете скористуватися цим посиланням, отримаєте додаткові нагороди від біржі BingX.

Там можна обрати мову гри. Та інші налаштування.

Hamster Kombat налаштування

Mine

Це головний розділ, де потрібно по максимуму прокачувати все, щоб якмога більше було монет за годину. Приклад:

Hamster Kombat - прокачка біржі

Якщо я прокачаю цю “шахту”, то я буду отримувати додатково +2,28к золота за годину — це коштуватиме 1,6 млн золота. Зверни увагу, що різні шахти, про однакової вартості прокачку будуть давати різний дохід, тож логічно, що

Прокачуй спочатку шахти, які дають найбільший прибуток на годину

Наприклад:

 • Markets (перша закладка): WEB 3.0 intergation, Margin Traiding x50
 • Legal (третя закладка): Licence North America

У підрозділі Specials ти знайдеш додаткові карти, які також можна прокачувати. Вони діють так само як і шахти, але суть в тому, що карти можна купити в певний час (деякі вже не купити), якщо не купив – нема. Деякі також дають чимало прибутку у монетах за годину.

Нещодавно додали функцію, що на деяких шахтах і картах прокачування йде певний час, а не миттєво. Що також спонукає заходити в гру частіше.

Friends

Гра дає можливість запрошувати друзів по реферальному посиланню, за це отримувати частку монет друга (друг цього не помітить, тому що це додаткові гроші).

Earn

Hamster Kombat - завдання та щоденні збір грошей

В цьому розділі треба виконати всі завдання (легкі). До речі, підписку у Твітері ніхто не перевіряє, як і багато іншого. Але може бути перевірка при виплаті винагород, тому краще робити все чесно.

Ну і плюс в цьому розділі потрібно заходити кожен день і відмічатися, за це на 10 день можна отримати супер-нагороду 5 млн монет,

В цьому розділі є фішка, що якщо не відмітився, то відлік днів починається с самого початку. В мене не один раз було, що я забувався заходити, таким чином втрачав велику нагороду і все розпочиналося заново. Не забувай.

Airdrop

Інформування про те, що нас очікує далі.

Тобто варто очікувати ще якихось завдань. Слідкуємо.

Оновлення Hamster Kombat

Проєкт розвивається. Додаються нові “шахти”, вводиться новий функціонал.

Ввели картки, що можна викупити за певний час (2-3 дні), тому раджу тримати десь мільйон про всяк випадок на балансі, але головне – прокачувати шахти.

Також були додана гра, в якій потрібно вгадати які “шахти” або карти треба прокачувати. Якщо вгадав, то отримає 5 млн монет. Я виграшні картки пишу у своєму Телеграм каналі, тож підписуйся, щоб не пропустити.

Ось так це виглядає:

 • час, що спливає
 • бажані 5 млн (отримані)
 • і три вгадані вже картки та прокачані 1 раз

Ось-ось з’явиться можливість додати ТОН Гаманець.

Подібні ігри

Часті запитання

Яку біржу вибрати

Вважаю, що треба обирати біржу BingX, тому що ця біржа вже є партнером цієї гри. Щобільше, в налаштуваннях можна додати реферальне посилання до цієї біржі, щось воно означає. Деталей немає. Але в жодних інших біржах такого немає.

Як змінити мову

На головному екрані тапаємо на логотип Біржі, яка в вас вибрана у правому верхньому куті. Там будуть налаштування мови. Раджу обирати англійську, бо української немає.

Що прокачувати

Вже говорив про це в статті. Треба дивитися, щоб було найбільше приросту в прибутку за годину за менші кошти. Такі властивості є у більшості карток. Також зверніть увагу на закладку Legal, де потрібно прокачати ліцензію по всіх континентах – Північна Америка, Європа. А також 2 нові “шахти” у розділі PR&Team – дві останніх.

Крипто Олег
Крипто Олег

Цікавлюся криптою з дитинства, купив на всі свої біткоїни піцу, ще коли це не стало мейнстримом. Інвестую в ефір та дрони. Ділюся своїм крипто-досвідом у Телеграм. Не фінансові поради. Бережіть себе та свої фінанси. Донатьте на ЗСУ.

Статті: 20