Grass Network — фармимо пойнти безкоштовно вільним інтернетом

Продовжую збирати проєкти де можна робити певні активності, з можливістю отримати винагороду у майбутньому (або ні). Цього разу у полі моєї уваги став проєкт Grass Network де потрібно накопичувати очки, які згодом можуть конвертуватися у токени проєкту, що типу проєкту HOT.

Grass Network будується на блокчейні Solana. Враховуючи теперішній трохи хайп на Солані, можемо помріяти на те, що дроп буде, і буде нормальний. Проект зібрав $4.5M від Polychain capital та інших фондів. Короче, будемо бачити, можете підписуватись на мій телеграм, я там буду швидше все розповідати.

Grass Network - фарм пойнтів

Що треба робити

  1. Переходимо на сайт, реєструємося звичайним чином, генеруючи собі смішний нікнейм.
  2. Інсталюємо розширення для Хрому — Grass Existention.
  3. Входимо у розширення під своїм логіном та паролем, що отримали в пункті 1.
  4. Натискаємо кнопку “Connect” (якщо не з першого разу відбувся конект, натисніть ще раз) – після цього почнуть нараховуватись пойнти.
Grass Network - Хром розширення

Далі, обов’язково треба пройти завдання на Galxe.

Пройдені завдання на Galxe від проєкту Grass Network

Завдання доволі прості.

Підказка: Gecko роль у Discord проходиться так: пройти верифікацію у них на Дискорд-сервері, перевірити роль можна у гілці #gm-gn, просто написавши gm (good morning) або gn (good night), і далі навести на свій нік.

Що обіцяють

За фарм поінтів обіцяють нагороди у вигляді “володіння часткою самої мережі”. Постарайтеся набити хоча б 100 активних годин там, тому що є ймовірність, що поріжуть усіх, у кого менш як 100 активних годин у застосунку. Абузити цю тему з проксі та антидетектом не вийде, на жаль, і робити це можна хіба що з віртуальною машиною. Тож не зволікаємо, реєструємось!

Крипто Олег
Крипто Олег

Цікавлюся криптою з дитинства, купив на всі свої біткоїни піцу, ще коли це не стало мейнстримом. Інвестую в ефір та дрони. Ділюся своїм крипто-досвідом у Телеграм. Не фінансові поради. Бережіть себе та свої фінанси. Донатьте на ЗСУ.

Статті: 18